25 październik 2019

Lekcja z brodnickim dzielnicowym

fot. KPP Brodnica
Dzielnicowy mł.asp. Damian Wiśniewski z Brodnicy odwiedził w środę (23.10.) uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy. Funkcjonariusz rozmawiał z uczniami o bezpieczeństwie na drodze, podwórku w domu oraz jak bezpiecznie podróżować samochodem.
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
601
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Dzielnicowy z brodnickiej komendy, mł.asp. Damian Wiśniewski w ranach działań „Bezpieczna droga do szkoły” spotkał się w środę (23.10.) z klasą 2 Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy. Funkcjonariusz przedstawił dzieciom najważniejsze zasady poruszania się po drogach, zachowań w domu czy na podwórku. Przypomniał o obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmierzchu, aby poprawić swoją widoczność na drodze. Policjant ostrzegał uczniów przed kontaktami z osobami obcymi oraz jak zachować się widzimy agresywne zwierzę.

Podczas spotkania dzieci chętnie zadawały policjantowi pytania na temat jego codziennej służby. Po wyjściu na boisko szkolne, każdy chętny uczeń, mógł wejść do policyjnego radiowozu i wcielić się w rolę policjanta. Na koniec spotkania dzieci otrzymały od dzielnicowego elementy odblaskowe.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
kujawsko-pomorskie
601
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Brodnicy